Dell Server Aksesuar ve Yedek Parça

Stok Kodu Açıklama
Xeon İşlemci
PE2SCPU-E5-2420 Intel Xeon E5-2420 1.90GHz, 15M Cache, 7.2GT/s QPI, Turbo, 6C, 95W (Sunucuya uygun Heatsink ayrıca alınmalıdır)
PE2SCPU-E5-2430 Intel Xeon E5-2430 2.20GHz, 15M Cache, 7.2GT/s QPI, Turbo, 6C, 95W (Sunucuya uygun Heatsink ayrıca alınmalıdır)
PE2SCPU-E5-2609 Intel Xeon E5-2609 2.40GHz, 10M Cache, 6.4GT/s QPI, No Turbo, 4C, 80W (Sunucuya uygun Heatsink ayrıca alınmalıdır)
PE2SCPU-E5-2620 Intel Xeon E5-2620 2.00GHz, 15M Cache, 7.2GT/s QPI, Turbo, 6C, 95W (Sunucuya uygun Heatsink ayrıca alınmalıdır)
PE2SCPU-E5-2630 Intel Xeon E5-2630 2.30GHz, 15M Cache, 7.2GT/s QPI, Turbo, 6C, 95W (Sunucuya uygun Heatsink ayrıca alınmalıdır)
Xeon İşlemci Soğutucusu
PER520-HS/FN PowerEdge R320 / R420 / R520 2. İşlemci İçin Heatsink (R520′ için bu ürün ile birlikte DELL-PCIERSR ve DELL-FAN-12V alınmalı)
DELL-PCIERSR PCIe Riser for 2CPUs – Kit (R520’de 2. işlemci takılacagı zaman bu riser ayrıca alınmalı)
DELL-FAN-12V Fan 12V 40×40 ? Kit (R520’de 2. işlemci takılacagı zaman bu fan ayrıca alınmalı)
PER620-HS/FN PowerEdge R620 2. İşlemci İçin Heatsink
PER720-HS/FN PowerEdge R720 2. İşlemci İçin Heatsink
PET320-HS PowerEdge T320 / T420 2. İşlemci İçin Heatsink
DELL-R610HSINK_STK PowerEdge R610 2. İşlemci İçin Heatsink
PER710-HS/FN PowerEdge R710 2. İşlemci İçin Heatsink
PET410-HS PowerEdge T410 2. İşlemci İçin Heatsink
DELL-T610HSINK_STK PowerEdge T610 2. İşlemci İçin Heatsink
Bellek
RD1333SR-2GB-LV 2GB Single Rank LV RDIMM 1333MHz
UD1333DR-4GB-LV 4GB Dual Rank LV UDIMM 1333MHZ
RD1333DR-4GB-LV 4GB Dual Rank LV RDIMM 1333MHZ
UD1333DR-8GB-LV 8GB Dual Rank LV UDIMM 1333MHz
RD1333DR-8GB-LV 8GB Dual Rank LV RDIMM 1333MHZ
RD1600DR-8GB 8GB Dual Rank RDIMM 1600MHZ
RD1333DR-16GB-LV 16GB Dual Rank LV RDIMM 1333 MHz
Sabit Disk
3.5″
11035H15SAS-300G 300GB SAS 6Gbps 15k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H15SAS-450G 450GB SAS 6Gbps 15k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H15SAS-600G 600GB SAS 6Gbps 15k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H10HSAS-600GB 600GB SAS 6Gbps 10k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit       (3.5″ HDD Kızağında 2.5″ Sabit Disk) ***ÖZEL FİYAT ***
11035H72NLS-1T 1TB Near Line SAS 6Gbps 7.2k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H72NLS-2T 2TB Near Line SAS 6Gbps 7.2k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H72NLS-3T 3TB Near Line SAS 6Gbps 7.2k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11035H72ST-1T 1TB SATA 7.2k 3.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
2.5″
11025H10SAS-300G 300GB SAS 6Gbps 10k 2.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11025H15SAS-300G 300GB SAS 6Gbps 15k 2.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11025H10SAS-600G 600GB SAS 6Gbps 10k 2.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11025H10SAS-900G 900GB SAS 6Gbps 10k 2.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
11025H72NLS-1T 1TB Near Line SAS 6Gbps 7.2k 2.5″ HD Hot Plug Fully Assembled – Kit
Güç Kaynağı
DELL-PS495W-STK Dell PoweEdge R520, R620, R720, T320, T420, T620 Uyumlu Power Supply, 750W, Hot-plug – Kit
DELL-PS550W-STK Dell PoweEdge R320, R420 Uyumlu Power Supply, 750W, Hot-plug – Kit
DELL-PS750W-STK Dell PoweEdge R520, R620, R720, T320, T420, T620 Uyumlu Power Supply, 750W, Hot-plug – Kit
Host Bus Adaptör (6Gbps SAS)
DELL-SAS6GBPS-CARD 6Gbps SAS HBA Card (MD3200 storage ile sunucu arasında bağlantı yapabilmek için ayrıca alınmalı)
DELL-SAS6GBPS-CBL 2M SAS Connector External Cable (6Gbps SAS HBA Card ile uyumlu)
Host Bus Adaptör (8Gbps Fiber Channel)
DELL-BR825-STK Brocade BR825 FC8 Dual Port HBA Card PCIe 8Gbps Fibre Channel
DELL-QLE2560-STK QLE2560 FC8 Single Port HBA Card PCIe (Fiber kablo ayrıca alınmalıdır)
DELL-QLE2562-STK QLE2562 FC8 Dual Port HBA Card PCIe (Fiber kablo ayrıca alınmalıdır)
DELL-5MLC-LC 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Cable
Ethernet Kartı
DELL-B57800-STK Broadcom 57800 2x10Gb DA/SFP+ + 2x1Gb BT Network Daughter Card – Kit
DELL-B57810DP-STK Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter, Low Profile – Kit
DELL-B5719QP-STK Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card, Low Profile – Kit
DELL-BN5709D-STK Broadcom NetXtreme II 5709 2 Port Gigabit Ethernet NIC PCIe x4 with TOE and iSCSI – Kit
DELL-BN5709Q-STK Broadcom NetXtreme II 5709 4 Port Gigabit Ethernet NIC PCIe x4 with TOE and iSCSI – Kit
DELL-INTETLPQ-STK Intel Gigabit ET Low Profile Quad Port Server Adapter, Cu, PCIe x4 – Kit
Tranceiver
DELL-SFP1G-SX SFP Transceiver 1000BASE-SX for PowerConnect LC Connector – Kit
DELL-SFP1G-LX SFP Transceiver 1000BASE-LX for PowerConnect LC Connector – Kit
DELL-SFP+10G-SR SFP+ Tranceiver 10GBase-SR for PowerConnect LC Connector – Kit
DELL-SFP+10G-LR SFP+ Tranceiver 10GBase-LR for PowerConnect LC Connector – Kit
RAID Kartı
DELL-PERCH810-STK PERC H810 RAID Adapter for External JBOD, 1Gb NV Cache, Full Height – Kit ***YENİ
PowerVault Tape Backup Kits (Data Kartuş / Etiket / Temizleme Kartuşu)
PVLTO4TC-1P LTO4 Data Kartuşu 1-adet
PVLTO5TC-1P LTO5 Data Kartuşu 1-adet
PVLTO4LBL LTO4 Etiket (1-60)
PVLTO5LBL LTO5 Etiket (1-60)
PVLTOTCC LTO Temizleme Kartuşu
Windows Server İşletim Sistemi (Dell ROK)
DELL-ROKSBS2011E Microsoft SBS 2011, Essentials Edition, English – ROK Kit
DELL-ROKW2012F Windows Server 2012, Foundation Edition – ROK Kit
DELL-ROKW2012S Windows Server 2012, Standard Edition – ROK Kit ***YENİ (CAL (DELL-ROKW2012CAL) ayrıca alınmalıdır)
DELL-ROKW2012CAL 5-pack of Windows Server 2012 User CALs (Standard or Datacenter)

 

 

 

Copyright © 2018 MiKRON BiLGiSAYAR
Şirinevler Mah. Meriç Sok. No:10 D:28 Bahçelievler/İstanbul
(212) 639 74 04
WhatsApp chat