Dış Kaynak Kullanımı

BT Dış Kaynak Kullanımı Soruları

Bazı tipik BT dış kaynak hizmetleri nelerdir? IT altyapısı; ağ, sunucu, PC, mobil cihaz yönetimi. Hibrit bulut, Azure, AWS, özel bulut yönetimi. Microsoft Office 365 yönetimi. BT güvenlik hizmetlerinin, yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma hizmetlerinin yönetimi ve izlenmesi.
BT dış kaynak kullanımı kuruluşum için neden daha iyi? BT operasyonel ve işçilik maliyetlerinizi hemen düşüreceksiniz. Görevler uygun kaynaklar için ödeme yaparsınız. BT personeliniz artık dahili BT projelerinize odaklanabilecektir. Pahalı BT yönetim yazılımı kullanan eğitimli BT uzmanları sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözecektir.
BT dış kaynak hizmetleri şirketi nasıl bulunur? Geniş bir hizmet yelpazesine sahip bir şirket arayın. BT projelerini ve sorunlarını şimdi yönetmekte sorun yaşıyorsanız, bunu her tür BT hizmeti için bir dizi Yönetilen BT Servis Sağlayıcısını yönetmekle değiştirmek istemezsiniz. Referansları kontrol edin, uzun ömürlülük arayın, sadece “ortak” donanım ve yazılımı tanıtmakla kalmayıp hizmetlere önem verin.
BT dış kaynak kullanımından ne gibi faydalar görmeliyiz? Daha fazla BT bilgi ve deneyimine erişmelisiniz. Yamaları, yükseltmeleri ve sunucu sorunlarını artık yönetmeyerek BT ​​personelinin zamanını boşa çıkarmalısınız. 24 × 7 servis almalısınız. Daha iyi BT güvenlik hizmetleri almalısınız. Artık servis performans garantileri istemelisiniz.

BT Dış Kaynak Personeli ihtiyacınız için bizim ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dış Kaynak Kullanımı

Dış kaynak kullanımı  Başlıca nedenlerinden biri şirketlerin faaliyet konularına yoğunlaşarak gereksiz personel ve  diğer yatırımlara ihtiyaç duymadan profesyonel firmalardan hizmet satın alınmasıdır. Müşteri veya Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda ilgili konularda Uzman bir veya birden çok teknik personelin, firma bünyesinde istihdam edilmesi yerine konusunda uzmanlaşmış olduğumuz Bilişim Teknolojilerinde hizmet almak çok daha kârlılık ve tasarruf sağlamaktadır.
Müşteride veya kurumda bulundurulan personelin tüm sorumlulukları ve sosyal hakları Mikron Bilgisayara ait olup,ilgili personel belirli periodlarla rotasyona tabii tutularak bilgilerin güncelliği korumak amacı ile değişik projelerde görevlendirilirler.
Müşteri veya Kurumda koşullandırılan personel bulunduğu müşteri ve kurumun her türlü IT Sistem, donanım ve çevre birimlerinin birebir performansından sorumlu olup kurum veya müşteriye aşağıdaki avantajları sağlamaktadır.


Dış kaynak kullanımının kurumlara faydaları;

1. Oluşacak sounlarda çözüm garantisi.

2. IT maliyetlerin düşürülmesi ve kaliteli servis imkanı.

3. Proje bazında ilave kadroların devreye girmesi.

4. Randımanın ve verimliğin artması

5. Proje süresinin azaltılması.

6. Kesintisiz ve verimli hizmetten yararlanma imkanı.

7. Envanter yönetiminin sağlanması.

8. Mikron Bilgisayar tecrübe kaynaklarına hızlı ulaşma imkanı.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial