Kablosuz Ağ Çözümleri

WIRELESS (OUTDOOR & INDOR) ÇÖZÜMLERİ
Hareketlilik (Mobility) günümüzde zamanı verimli kullanabilmek adına önemli bir unsurdur. Ofis içerisinde kabloya bağımlı olmak masanıza bağımlı olmak demektir. Kablosuz bağlantı sayesinde ofis içerisinde bağımsızca dolaşabilir ve toplantılarınızda daha rahat sunum yapma kolaylığına sahip olabilirsiniz. Mikron sahip olduğu bilgi birikimi sayesine sadece ofis içi değil, büyük kampus alanları ve hatta çok büyük ölçekli açık alan ortamlarında da geniş ürün portföyü ile kablosuz bağlantılar sağlamaktadır. Bu sayede kablo ile ulaşmanın zor olduğu yerlerde de kolaylıkla veri alışverişine olanak sağlanmaktadır.

Günümüzde gigabit bant genişliklerinde kablosuz ağ kurulumları yapılabilmektedir. İşletmenizin için en uygun kablosuz ağ çözümleri için proje danışmanlığı sağlamaktayız. Ofis içi kablosuz ağ kurulumu haricinde noktadan noktaya (p2p) bağlantı sağlayarak fiber kablo maliyetine katlanmadan 50 km’ ye kadar bağlantı sağlanabilmektedir.

Şirketimizin uzun yıllar boyunca yaptığı projeler ile edinmiş olduğu bilgi birikimi sayesinde, ihtiyacınız olan mühendislik bilgisini müşterilerine aktarmaktadır.

Kurulum ve entegrasyonunu yaptığımız markalar;
Cisco Aironet, Ruckus, Aruba Network, Ubiquiti (UBNT), Extreme Network Wireless

Stok ve Fiyat Bilgisi için Lütfen iletişime geçiniz. 0212 639 74 04 

Copyright © 2018 MiKRON BiLGiSAYAR
Şirinevler Mah. Meriç Sok. No:10 D:28 Bahçelievler/İstanbul
(212) 639 74 04
WhatsApp chat