Yapisal Network

YAPISAL AĞ KABLOLAMA ÇÖZÜMLERİ VE HİZMETLERİ

Kablosuz bağlanabilirlik, modern çağdaki tüm ağların, WAN ve LAN’ın giderek daha fazla zorunlu ve kritik bir bileşeni haline gelmiştir. İşletmelere yedekli, alternatif ve birçok durumda çeşitlendirilmiş bağlantı sağlamanın daha uygun fiyatlı bir yolunu sunar. Çalışanlar için, mobil ve çevik olmalarına izin vererek performans ve çıktıları artırır. Bununla birlikte, bir kablosuz ağ kullanmanın önemi, sağlam bir Ethernet veya Fiber optik ağ gereksinimini desteklememelidir. Hareketlilikte yapılan etkileyici ilerlemelere rağmen, ağ altyapısı kablolaması doğal olarak daha kararlı, güvenli ve daha hızlı bir ağ bağlantısı sağlar.

Tanınmış bir IT ve ağ kablolama şirketi olan Mikron Bilgisayar, Türkiyenin her yerindeki küçük, orta ve büyük işletme ve kuruluşlara yıllardır güvenilir veri kablolama çözümleri sunmaktadır. Mikron Bilgisayar’ın altyapı kablolama hizmetleri arasında, CAT 5e, CAT 6, CAT 6a, CAT 7 Ethernet’in yanı sıra Çok Modlu ve Tek Modlu Fiber dahil tüm alçak gerilim kablolarının tasarımı ve kurulumu yer alır. Bazı durumlarda, mevcut kablolama altyapısı, verimi artırmak ve eski veya kötüleşen bir kurulumun ömrünü uzatmak için uygun maliyetli yükseltmeler ve Multi gigabit gibi yeni teknolojiler kullanılarak iyileştirilebilir.

AĞ KABLOSU KURULUM HİZMETİ

Bir kablolama uygulamasının spesifikasyonu, diğerininkinden çok farklı olabilir. Örneğin, yeni bir ticari ofis, bir perakende mağazasından farklı özelliklere sahip olabilir ve kesinlikle bir veri merkezi kurulumundan farklı gereksinimler kümesine sahip olacaktır. Bu aynı organizasyon içindeki farklı departmanlar için de geçerli olabilir. Örneğin, bir video düzenleme departmanı, Finans departmanındaki iş istasyonlarına göre düzenleme istasyonlarında daha hızlı bağlantı gerektirebilir. Genel yapının özelliklerine ve altyapıya uygulanacak çeşitli uygulamalara dayanarak, işletmenin gereksinimlerini karşılamak için uygun kablolama teknolojilerinin kullanılması zorunludur.

Mikron Bilgisayar’da hiçbir kablolama altyapı projesi çok büyük veya küçük değildir. Kurulum portföyümüz, küçük ofis güçlendirmelerinden yeni çok katlı ofislere, veri merkezi yapılarının tamamlanmasına kadar uzanmaktadır. Projeler, düşük gecikmeli tasarım ve yapı, fiber füzyon ekleme, yüksek hızlı ağlar (10G / 40G / 100G) ve daha fazlasını içeren bina içi fiber yükseltici kurulumlarını içerir. Bir projenin tasarım aşaması boyunca, proje ekibimiz endüstri standardı spesifikasyonlarını karşılayacak önerilerde bulunmak üzere hazır olacaktır. Yapısal kablolama teknisyenlerimiz ve montajcılarımız, ölçeklenebilirliği ve bakım kolaylığını göz önünde bulundurarak kablolamayı kuracaklardır. Her kurulumun bir parçası olarak, kablolama altyapısı üzerinde tam bir test gerçekleştirir ve her projenin tamamlanmasının ardından bir sertifikasyon raporu sunarız.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial