Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri Paket programlar firmaların genel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılmışlardır. Oysa ki; her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların doğru çözümünü paket programlarda aramak yanlış olacaktır.

En verimli şekilde şirketinizi yönetmek ve sorunları çözmek için işleyiş analiz edilmeli ve  süreçlerine uygun özel yazılımlar ile verimlilik sağlanmalıdır.

Mikron Bilgisayar yapısı itibari ile kaliteli ve kararlı özel yazılımlar geliştirmek için tasarlanmıştır. Tüm özel yazılım çözümlerimizde filtreleme, yetkilendirme, güvenlik ve raporlama özellikleri  aynı kalitede ve hassasiyet de çalışmaktadır. Mikron Bilgisayar bu anlamda özel yazılım çözümlerine farklı bir anlayış getirmektedir.

Sizi Dinliyoruz

Özel yazılım çözümlerinde proje başarısını belirleyen en önemli faktör, müşteri ihtiyaç ve isteklerini doğru anlamak ve doğru uygulamaktır. Bu amaçla özel yazılım ihtiyacı olan firmayı öncelikle dinliyor ve ihtiyaçlarını doğru anladığımızdan emin oluyoruz.

Analiz Dökümanları ve Süreçler

Elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler ile ihtiyaçlarınızı birleştirerek süreç ve analiz dokümanı hazırlıyoruz. Bu döküman içerisinde oluşacak programın örnek ekran görüntüleri ve veri ilişkileri yer almaktadır. Versiyonlama yöntemi ile çalışan bu iç sürecimizle firma istekleri doğru şekilde modellenmektedir.

Özel Yazılımda Fiyatlandırma ve Sözleşme

Özel yazılım çözümlerinde fiyatlandırma yapılacak işin süresine ve kapsamına  bağlı olarak belirlenmektedir. Mikron Bilgisayar kısa proje süreleri ile müşterilerine ekonomik ve kaliteli özel yazılım çözümleri sunmaktadır.

Sözleşme aşamasında proje planı ve iş süreçleri yazılı olarak sözleşmeye eklenmektedir.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial