Hakkımızda

Şirket Profili

Hızla gelişen ve dur durak bilmeyen teknolojik gelişmeleri, sürekli takip edip yenilikleri müşterilerine hızla aktarmak üzere Haziran 2005 de kurulmuştur.
Mikron Bilgisayar “Bilgisayar Bakım Anlaşması, Server Kurulumu Firewall Kurulumu, Network Kurulumu, Kurumsal Bilgisayar Satışı, Sunucu Sanallaştırma, Yedekleme ve Felaket senaryoları çözümleri” konularında faaliyet göstermektedir.

%100 Müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet anlayışıyla son teknolojik gelişmeleri müşterilerine en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Kullandığı her teknolojiye katma değer ekleyerek müşterilerine bir adım daha ileriye götürmek hedefimizdir.

Ürettiği ürünlerin, modellenmemiş, tasarlanmamış ve orijinal olmasına özen gösteriyor. Hızla Değişen ve hızla gelişen bu dünya da müşterilerine en iyi ve en yeni çözümleri sunan Mikron Bilgisayar bunların yanında en büyük amacı müşterileri memnuniyeti, sonsuz güven ve her konuda çözüm ortağı olabilmektir.
Yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz ile müşterilerimize; Sunucu

Şirketimiz Microsoft, Cisco, Hp, Dell, Fortigate, Lenovo, Microsoft, Veeam, Vmware gibi sektöründe lider firmalarla program ortaklığı yapmaktadır.

Misyonumuz;

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
Bireylerin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine dolaylı katkıda bulunmak,
Müşterilerimizin sundukları hizmetler kalitesinin en üst seviyede tutulmasında danışman olmak.

Vizyonumuz;

Kurmuş olduğumuz bilgi sistemlerini daha ileriye taşımak ve verdiğimiz hizmetlere güvenle bakmak.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial