hakkimizda

Şirket Profili

Hızla gelişen ve dur durak bilmeyen teknolojik gelişmeleri, sürekli takip edip yenilikleri müşterilerine hızla aktarmak üzere Haziran 2005 de kurulmuştur.

%100 Müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet anlayışıyla son teknolojik gelişmeleri müşterilerine en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Kullandığı her teknolojiye katma değer ekleyerek bir adım daha ileriye gidiyor.

Ürettiği ürünlerin, modellenmemiş, tasarlanmamış ve orijinal olmasına özen gösteriyor. Hızla Değişen ve hızla gelişen bu dünya da müşterilerine en iyi ve en yeni çözümleri sunan Mikron Bilgisayar bunların yanında en büyük amacı müşterileri memnuniyeti, sonsuz güven ve her konuda çözüm ortağı olabilmektir.

Şirketimiz Microsoft, Zyxel, Intel, Symantec, Seagate, Dell, Lenovo gibi sektöründe lider firmalarla kanal ortaklığı yapmaktadır.

Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Günümüz teknolojisinin gelişimi ile birlikte bilgisayar kullanımı yaygınlaşarak neredeyse hayatımızın her alanında olmazsa olmazlardan birisi konumuna gelmiştir. Gerek bireysel ve gerekse de ticari faaliyetlerde kullanımında sürekli olarak bakım, güncelleştirme ve zararlı yazılımlardan koruma (virüsler, spyware yada malware?ler vb.. gibi) gibi hizmetler zorunlu hale gelmiştir. Bu hizmetler ile bilgisayar kullanımındaki verimlilik arttırılarak kullanıcı dostu bilgisayarlar ve memnun müşteriler portföyü oluşmaktadır. Firmamızın yetkin olduğu servis alanları;

İşletim sistemleri bakımı, yedeklenmesi, yeniden yüklenmesi işlemleri

 

 1. Sunucu işletim sistemleri kurulumu, işletimi, yedeklenmesi işlemleri
 2. Ağ (Network)kurulumu ve işletimi
 3. Adsl modem kablolu ve kablosuz kurulumları
 4. Yıllık bakım anlaşmaları ile yerinde servis ve bakım işlemleri
 5. Kablosuz ağ kurulumu, yönetimi
 6. UTM, Firewall ve benzeri güvenlik duvarlarının kurulumu
 7. Yazıcı, Tarayıcı web çevre birimlerinin kurulumu
 8. Uzak ofis uygulamaları
 9. Ip Kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu
 10. Notebook ve elektronik devre tamiri
 11. Fotokopi ve yazıcı baskı başı maliyet anlaşması
Copyright © 2013 MiKRON BiLGiSAYAR