...

IT Danışmanlık Hizmetleri

Mikron Bilgisayar, şirketinizin hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yöneten ‘Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı’ hizmetleri sunmaktadır. IT Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında, şirketinizin bilişim altyapısı analiz edilir, varsa darboğazlar belirlenir ve raporlanır. Analiz raporları sayesinde ihtiyaçlarınız belirlenir ve şirketinize en uygun donanım ya da yazılım alt yapısı önerileri sunulur. Çözüm ve uygulama aşamasında ise deneyimli teknik ekibimiz tarafından hizmetiniz en iyi şekilde sunulur. Mikron Bilgisayar olarak, Dell EMC, VmWare, Cisco, HPE, Microsoft, Palo Alto, Synology, Veeam gibi konusunda dünyanın en iyisi olan firmalarla iş birliği yaparak, şirketinize uygun hazırlanan alt yapılarla iş sürekliliğini sağlamak, iş süreçlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak ve felaket senaryolarına hazır olmak gibi kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca, IT Danışmanlık hizmetlerimiz arasında Dell EMC, Cisco, Vmware ve Synology gibi firmaların destek hizmetleri de yer almaktadır.”

Dell EMC Destek – VMware destek

Dell Teknolojileri; deneyimli, kaliteli ve dünya çapında lider birçok markayla bir araya gelerek Dell adını değiştirdi. Vizyonunu sürekli geliştiren firma, iş akışı, performans ve veri güvenliği konularında öncü olabilmek için yaptığı bu birleşmeler sonucunda bünyesine; EMC, VMware, Pivotal, RSA, SecureWorks ve Virtustream’i kattı. Dell Teknolojileri’nin bu akıllıca ve yenilikçi yatırımlarından önce vMind, bu firmaların ürettiği teknolojilerin gücünü fark etmiş ve EMC Destek ya da yeni adıyla DELL EMC Destek, VMware Destek bölümlerini kurmuştur. Teknik personeli saha deneyimi yüksek olan vMind; DELL EMC, Cisco, VMware, Synology gibi birçok büyük projeye imza atmıştır. Gerçekleştirdiği projeler ve çözüme kavuşturduğu sorunlarda edindiği bilgi birikimleri ile destek talepleriniz en kısa sürede 7/24 yanıtlanacaktır.

Cisco Destek (SmartNET)

Cisco SmartNET, Cisco’nun müşterilerine sunduğu yeni nesil destek yaklaşımıdır. Amacı, iş akışınızı kesintisiz sürdürmek ve sorunlarınızı en hızlı ve etkili şekilde çözmektir. Mikron Bilgisayar olarak, Cisco SmartNET ile uyumlu çalışarak, müşterilerimizin karşılaştığı sorunlara 7/24 aralıksız yanıt vermek için oluşturduğumuz Mikron Bilgisayar Cisco Destek hattımız ile destek sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, iş akışınızı aksatmamak ve minimum sorun ile çalışmanızı sağlamak için öncelikli olarak çalışmaktadır. Mikron Bilgisayar ile yapacağınız her tür kapsamlı bakım ve destek anlaşmalarının sonucunda, Cisco ürünlerinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu, Mikron Bilgisayar Cisco Destek ekibimiz en kısa sürede yanıtlayacaktır. Tüm Destek Bölümlerimizin hızlı yanıt vermesi, Mikron Bilgisayar’ın butik çalışan deneyimli kadrosunun tartışmasız gücüdür. Bu sayede müşterilerimizin iş sistemleri her zaman çalışır durumda olup değer yaratmalarına olanak sağlamaktayız