...

Sistem ve Network İzleme Hizmeti

Etkili bir yönetim için doğru tasarlanmış ve yetkin bir ağ izleme sistemi şart. Ayrıca izleme uygulamasının ITIL gibi uluslararası IT yönetimi pratikleri ile uyumlu olması, servis masası uygulamaları ile bütünleşik olması ve yeni taleplere kolayca yanıt verebilmesi gerekiyor. Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için tüm kritik IT sistemlerinizi 7/24 takip ediyor, anlık bildirimler yaparak proaktif eylemler almanızı mümkün kılıyoruz.

Mikron Bilgisayar İzleme Hizmetleri Faydaları

7 gün 24 saat faaliyet gösterir, Sunucu, hipervisör, network cihazları, uygulamalarınızı ve hatta iş süreçlerinizi takip edebilirsiniz, Anlık mesajlaşma ve/veya çağrı yönetim uygulamaları gibi uygulamalarınızla bütünleşik olur, SMS, Email, Telefon ile farklı SLA değerlerine göre alarm yapısı oluşturabilirsiniz, LAN ve Internet/WAN üzerinde izleme yaparak sistematik bilgi toplayabilirsiniz, Ağ trafiği izleme yaparak ağınızın performansını izler, Proaktif çalışmayı sağlar, doğru kararları zamanında verebilirsiniz.
Sistem ve Network İzleme Hizmeti

İzleme Hizmetleri İle Kazançlarınız

Sistem ve ağ yapınızın performans değerlerini takip eder ve referans değerlerle kıyaslayarak anlık durum kontrolü yapılmasını mümkün kılar. Doğru kararları zamanında alın Sistematik şekilde toplanan verileri analiz ederek, IT sistemlerinize doğru eylem ve yatırımları gerçekleştirirsiniz. Mikron Bilgisayar İzleme Hizmeti ile, kesintiye yol açabilecek olayların hızlıca belirlenmesini yapar ve böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz. Mikron Bilgisayar Altyapı İzleme Hizmeti, sistemlerinizi takip ederken kalifiye personeliniz bir sorun çıktığında ilgili bildirimleri alacağını bilerek diğer görevlere daha fazla zaman ayırabilecektir. Bu aynı zamanda üretkenliğinizde yükselişe sebep olacaktır.